פרויקט הדוקטורנטים – study buddy פונה לחברי הסגל במחלקות

כחלק מתכנית הדוקטורנטים : study buddy, נציגי הדוקטורנטים באגודות הילה נחושתן (האגודה האנתרופולוגית) ואורי כץ (האגודה הסוציולוגית) פונים לחברי סגל הקשורים לסוציולוגיה ו/או אנתרופולוגיה לשם התנדבות בפרויקט.
לפני כחודש הודענו על פתיחת תכנית- Study Buddy  תכנית קבוצות דוקטורנטים משותפת של האגודה הסוציולוגית הישראלית ושל האגודה האנתרופולוגית הישראלית. התכנית נועדה לחבר בין דוקטורנטים/ות המעוניינים/ות בכך ברחבי הארץ, על בסיס עניין ומקום מגורים.
הנחנו שבתקופת הדוקטורט (וגם לאחריה), אין תחליף לקבוצת עמיתים שתעניק תמיכה, תסייע בהתקדמות המקצועית של חבריה ותפיג את הבדידות. שמחנו לראות את הביקוש הרב שהיה לתכנית, שכן קיבלנו כמאה פניות מדוקטורנטים מרחבי הארץ, אותם חילקנו לכ-14 קבוצות עמיתים.
יחד עם זאת, בנוסף לתמיכה קולגיאלית של קבוצת השווים, אנו חושבים כי יש ערך עצום לתובנות, ייעוץ והערות של חברי סגל במוסדות האקדמיים השונים.
לכן, אנחנו מבקשים לשאול אתכם/ן האם תסכימו להגיע בהתנדבות לאחד או יותר ממפגשי קבוצות העמיתים, להצטרף לסיור חד פעמי, לקרוא פייפר ולהעיר עליו או להיות זמינים לרעיונות אחרים שיעלו בקבוצות. נעריך מאד אם תסכימו לתרום מנסיונכם/ן, מה שיעשיר את המפגשים, ירחיב את ההיכרות הבין-דורית והבין-מוסדית בקהילת הסוציולוגים והאנתרופולוגים, ויסייע לדורות הבאים.
פירוש הסכמתכם ומילוי הטופס שלהלן הוא כניסה לרשימה שתועבר לקבוצות העמיתים, שיתבקשו לנהוג בה בתבונה, במתינות ובהתאם להערות שתציינו.
נודה לכם/ן מאוד אם תמלאו את טופס ההרשמה עד לתאריך 6/7/17.
המון תודה מראש!
הילה נחושתן, נציגת הדוקטורנטים באגודה האנתרופולוגית הישראלית, hilla.nehushtan@mail.huji.ac.il
אורי כץ, נציג החוקרים הצעירים באגודה הסוציולוגית הישראלית, oka@post.bgu.ac.il