כותבים על שלמה דשן ז"ל
פרופ' שלמה דשן ז"ל, ממייסדי האנתרופולוגיה הישראלית, כיהן כנשיא האגודה האנתרופולוגית בין השנים 1983 – 1985. סקירה אודות עבודותיו ותכנים נוספים ניתן למצוא בדף הפייסבוק "בחברת האדם".
להלן כמה קטעי זיכרונות אישיים אודותיו:
![](https://isranthro.org/wp-content/smush-webp/2020/03/שלמה-דשן-1024x576.jpg.webp)
פרופ' שלמה דשן ז"ל, ממייסדי האנתרופולוגיה הישראלית, כיהן כנשיא האגודה האנתרופולוגית בין השנים 1983 – 1985. סקירה אודות עבודותיו ותכנים נוספים ניתן למצוא בדף הפייסבוק "בחברת האדם".
להלן כמה קטעי זיכרונות אישיים אודותיו: